Hledat
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Poslední téma
» Búrky Slovensko
30.03.15 20:58 pro mikimajky

» Zima 2014/2015
11.03.15 17:27 pro Meteo Aktuality

» Proč nyní nejsou a nebudou studené zimy?
11.03.15 17:22 pro Meteo Aktuality

» Slovenská republika 2015
04.03.15 19:05 pro mikimajky

» Březen 2015
04.03.15 12:16 pro mikimajky

Top posters
Meteo Aktuality (8)
 
mikimajky (5)
 

Social bookmarking

Social bookmarking digg  Social bookmarking delicious  Social bookmarking reddit  Social bookmarking stumbleupon  Social bookmarking slashdot  Social bookmarking yahoo  Social bookmarking google  Social bookmarking blogmarks  Social bookmarking live      

Bookmark and share the address of Diskuzní panel Meteo Aktuality on your social bookmarking website

Affiliates

free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


Základní informace

Goto down

Základní informace

Příspěvek pro Meteo Aktuality za 26.02.15 22:26

Vítáme všechny na Diskuzním panelu Meteo Aktuality. Vítán je každý, kdo potřebuje poradit, kdo má přínosný příspěvek, kdo chce přispět hodnotnými názory a přidávat obecné informace o hydrometeorologii a klimatu či případně lze připustit i názory a informace týkající se blízce příbuzných věd těmto oborům. Samozřejmostí je ctění základních pravidel slušného chování veřejného projevu na úrovni, plus respektování dílčích pravidel která spočívají v respektování oborů činnosti našich stránek včetně tohoto diskuzního fóra.

V případě, že některý z členů špatně zařadí příspěvek, do nevhodného fóra přidá nové téma a podobně, nebude nijak kárán. V takových případech vedení či moderátoři příspěvek upraví, opraví a přesunou tam, kam dle struktury fóra nejlépe "zapadne". Člen může být pokárán jen v případě, že bude záměrně činit jakékoli kroky k tomu, aby diskuzi nějakým způsobem poškodil či poškodil členy fóra včetně vedení. K tomu pevně věříme nedojde, nicméně je vhodné na to upozornit.

V rámci zachování serióznosti fóra a odbornosti prosíme současně všechny členy, aby se zdrželi přidávání názorů a to zejména odkazů na informace pocházející z typicky bulvárního tisku, televizních stanic a serverů (možno ale na druhou založit v případě zájmu speciální fórum na téma např. "Bulvární perly o počasí" = toto bude ovšem od ostatního obsahu vhodně odděleno) a též aby se snažili psát správně česky, alespoň bez zásadních gramatických chyb. K tzv. "překlepům" může určitě čas od času dojít, vedení či moderátoři takové příspěvky upraví, případně přidají k příspěvku oznámení, aby člen věděl že mu něco "ulétlo" = to v případě závažných chyb, nikoli drobných.

Předem děkujeme všem, kteří budou na fórum jakkoli přispívat a současně přitom dodržovat základní podmínky Diskuzního panelu MA, tj. podmínky slušného chování a serióznosti.
avatar
Meteo Aktuality
Admin

Registrace : 26. 02. 15
Příspěvků : 8

http://www.meteoaktuality.cz

Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru